Türkiye'nin Her Yerine Kargo -
75TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Vitrin Stickerının Önemi

Vitrin Stickerının Önemi

4 Jul 2022
Vitrin Stickerının Önemi

Bir mağazayla ilk iletişimimiz, vitrini aracılığıyla oluyor. Bir sokakta yürürken, gördüğünüz bir mağazadaki vitrin, müşteriye verilen ilk mesajdır. Bu mesajın doğru aktarımı, satışa başlanan ilk adım olarak nitelendirebiliriz. Çünkü satış aslında zihinde başlıyor. Verdiğiniz izlenimde, renk seçiminde, dekor seçiminde başlıyor. Mağazanın içini ne kadar şık döşersek döşeyelim, en güzel renklerle donatırsak donatalım, müşteri o mağazaya girmedikçe bunlar zayıf kalabiliyor. Bu yüzden markanızın ve mağazanızın görünen yüzü olan vitrinlere odaklanmakta fayda var. Bu artık bir lüks değil, satış yolunda bir gereklilik olarak önümüze çıkıyor. Sitemizde bulunan çeşitli vitrin stickerleri ile bu gerekliliği en zevkli şekliyle uygulayabilirsiniz. İster yaptığınız indirimi duyurmak için, ister vitrininizi çiçeklerle donatmak için stickerlarımızı tercih edebilirsiniz. Ya da çok farklı ve hiç yapılmamış olanı istiyorsanız, bizimle iletişime geçin ve hayalinizi vitrininize yansıtalım.

 

Peki Neden Bu Kadar Gerekli?

Bu soruyu sorarken, kendi alışveriş alışkanlıklarımızdan yola çıkabiliriz. Her birimiz, hoş görünümlü bir vitrine sahip mağazaya diğer mağazalardan daha uzun süre bakıyoruz. Ve daha çok içeriye girmek hissi yaşıyoruz. Müşteri olarak göz zevkimize en uygun olanları tercih ediyoruz. Bunu kendi müşterileriniz içinde düşünebilmelisiniz. Müşterilerinize kendi mağazanızı en uygun anlatan stickerlarla, ve göz zevklerine en çok hitap eden mağaza olarak bu deneyimi yaşatın ve satışlarınızı arttırın. Satış başlı başına sayfalara sığmayacak bir konu olsa da, satışa başlamanın temel yolu müşterinizin sizi dinler vaziyette olmasıdır. Bu da satış gibi binlerce kitaba konu olmuş alanı, stickerin önemine muhtaç kılabiliyor. Günümüzde mağaza sahipleri her ne kadar bunu gözardı etse de, gözardı etmeyenler kazanmaya devam ediyor. Ve bu oldukça ciddi bir rekabet halini almaya başladı. Çünkü herkes mağazasını öne çıkarmak istiyor.

 

Mağazamı Yansıtacak Olan Stickeri Nasıl Seçeceğim?

Bu tamamen sizin zevkinize ve mağazanızın sektörüne bağlıdır. Bazı mağazalar indirimleriyle ön plana çıkmak isterler, bazı mağazalar ürünlerini anlatmak için sticker kullanır, bazı mağazalar ise tamamen estetik için. Bu açıdan değerlendirerek, kendiniz için en uygun vitrin stickerini, ürünlerimiz arasından seçebilirsiniz. Hala zorlanıyorsanız, iletişim için ve destek için her zaman buradayız.

 

 

Vitrinimi nasıl süsleyebilirim diye düşünmek artık eskide kaldı. Artık doğru soru vitrinimi hangi sticker ile süsleyebilirim olacaktır. Çünkü yüzlerce çeşit ürünümüzle, oldukça geniş kitlelere hitap edebilmenizi sağlamaya çalışıyoruz. Her ürünümüz için özenle çalışıyor, denemelerini yapıyor ve ince eleyip sık dokuyoruz. Çünkü bir müşteri bile kaybetmenize tahammülümüz yok! Sizin müşterinizi kendi müşterimiz gibi düşünüyor ve düşlüyoruz. Bunun sonucunda da bizler için mutlu müşteriler ortaya çıkıyor.

Yorum Yap