Türkiye'nin Her Yerine Kargo -
150TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Ödeme Şekilleri ve Teslimat Bilgileri

Ödeme Şekillerimiz neler?

  • Havale-EFT / Kredi Kartı

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Ayrıca güvenli ödeme sistemi Paytr kredi kartı ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile 12 taksite kadar imkanınız bulunmaktadır 

Havale Bilgilerimiz:

HESAP ADI: RAMAZAN HUY

BANKA ADI: QNB FİNANSBANK - ENPARA ŞUBESİ

İBAN NO: TR70 0011 1000 0000 0076 6945 29

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?
Siparişleriniz, havale seçeneğiyle alınmış ürünlerde banka onayı alındıktan sonra 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise teslimat adresinin Denizli’ye uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz Aras Kargo veya Yutiçi Kargo ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Kargo ücreti ne kadar?
Mıgnatıs.com'dan yaptığınız tüm yurtiçi alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Aras Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Hoagard'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.